Od 2007 roku zajmujemy się tapicerstwem motocyklowym. Jesteśmy producentem najwyższej jakości kanap na indywidualne zamówienie do motocykli, quadów i skuterów.
Jesteśmy aktywnymi entuzjastami sportów motocyklowych. A zatem wiemy, czego oczekują od nas klienci. Umiemy tak dobrać profilowanie kanapy, aby podwyższało ono komfort jazdy oraz zapewniało optymalną pozycję kierowcy. Uwaga i staranność podczas projektowania oraz realizacji naszych produktów: wybór materiałów, szycie, lamówka, itp. sprawiają, że nasze produkty są wysokiej jakości, są także przyjemne dla oka.
Nasza tapicerka tworzona jest zawsze z myślą o podkreśleniu charakteru motocykla oraz w celu uzyskania niepowtarzalnego efektu końcowego.
Projektujemy i wykonujemy tapicerowanie i profilowanie kanap do:
· Motocykli
· Skuterów
· Quadów
Nasze produkty są precyzyjnie zaprojektowane, niepowtarzalne, dopracowane w każdym szczególe. Ich wykonanie wymaga czasu, cierpliwości i doświadczenia. Każdy projekt kanapy jest wykonany ręcznie, ze szczególną dbałością o detale. Uwzględniamy indywidualne upodobania klienta.
Dlatego proponujemy m.in.:
· Profilowanie siedzisk i oparć
· Dodanie żelu lub gąbki
· Obniżanie
· Podwyższanie
· Poszerzanie
Profilowanie siedziska oraz oparcia pomaga w utrzymaniu optymalnego komfortu i bezpieczeństwa kierowcy i pasażera. Zapobiega to zsuwaniu się kierowcy na bak. Niweluje niekontrolowane zsuwanie się pasażera na kierowcę lub do tyłu.
Dodanie elastycznej miękkiej gąbki lub żelu pozwala na długotrwałą jazdę bez uczucia dyskomfortu.
Obniżenie lub podwyższenie kanapy pozwala na dopasowanie wysokości motocykla do wzrostu kierowcy. Obniżając siedzenie zwiększamy bezpieczeństwo, na przykład w ruchu miejskim, pozwalając kierowcy na podparcie pełną stopą w momencie zatrzymania.